хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Про комендантську годину

В Україні планується введення комендантської години для підлітків, на зразок тої, що вже деякий час діє в Житомирі. 

Під час дії комендантської години обмежується перебування дітей і підлітків до 14 років у суспільних місцях - у розважальних установах, комп'ютерних клубах, на вулицях без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють після 22 години, та підлітків від 14 до 16 років - після 23.

Правозахисники вважають таке запровадження порушенням прав людини, оскільки таким обмеженням порушується право людини на свободу пересування...

Неповнолітніх, які порушили комендантську годину, будуть доправляти до райвідділу, викликати батьків і складати протокол. Дітей передають батькам під розписку.

Комендантські години для підлітків діють у багатьох країнах. Головна їх мета - забрати дітей із вулиці і зробити їхнє життя безпечнішим.

Плюси цього заходу: скорочення злочинності серед підлітків на третину та збільшення надходжень до бюджету завдяки сплаченим штрафам.

Мінус: без належного контролю за виконанням цього нововведення, цей захід може виявитися лише формальністю.

Як Ви ставитесь до можливості такого нововведення по всій Україні?

58%, 32 голоси

35%, 19 голосів

7%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

анонім

111.08.09, 13:30

в принципі це вже до мені ніби не відноситься,але підтримую цю думку

    211.08.09, 13:31Відповідь на 1 від анонім

    в принципі це вже до мені ніби не відноситься,але підтримую цю думку

      311.08.09, 13:31

      против

        411.08.09, 13:33Відповідь на 3 від Злая_тётка

        противпочему?

          511.08.09, 13:40Відповідь на 4 від NATALI_YA

          противпочему?потому что выйдет так - что мой ребенок будет возвращаться, опаздает на пять минут и его в кутузку загребут? бред
          а потом еще выяснится, что я далеко и что? ему пару часов в ментовке сидеть и смотреть на тварей которые там

            анонім

            611.08.09, 13:42

            пофиг...тому у кого родители следят за детьми, они не шляются...а у тех кто на детей положил, будут те детки в подвалах клей нюхать или на улице, мне похуй

              711.08.09, 13:45Відповідь на 5 від Злая_тётка

              противпочему?потому что выйдет так - что мой ребенок будет возвращаться, опаздает на пять минут и его в кутузку загребут? бред
              а потом еще выяснится, что я далеко и что? ему пару часов в ментовке сидеть и смотреть на тварей которые там
              понятно.

                811.08.09, 13:46Відповідь на 6 від анонім

                пофиг...тому у кого родители следят за детьми, они не шляются...а у тех кто на детей положил, будут те детки в подвалах клей нюхать или на улице, мне похуйда, на чуже (-их) тобі завжди пох, наскільки я зрозуміла...

                  анонім

                  911.08.09, 13:50Відповідь на 8 від NATALI_YA

                  пофиг...тому у кого родители следят за детьми, они не шляются...а у тех кто на детей положил, будут те детки в подвалах клей нюхать или на улице, мне похуйда, на чуже (-их) тобі завжди пох, наскільки я зрозуміла...нет!! но есть уже к 8-9 годам, которых надо просто уничтожать..и их родителей тоже..
                  дети-это очень сложный вопрос..

                    Гість: Mighty Red

                    1011.08.09, 13:51

                    Такого долбоёбства даже в СССР не было....
                    Да не разрешали продажу спиртного и сигарет (это хорошо), да не пускали в рестораны, но такое чтоб не разрешали выходить на улицу ЭТО СЛИШКОМ!!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна