хочу сюда!
 

LINA

35 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Експерти про наслідки візиту Кирила

Одним із важливих позитивних наслідків візиту Патріарха Московського і всієї Русі КИРИЛА став початок діалогу між Українською православною церквою Московського патріархату та Українською православною церквою Київського патріархату.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку на прес-конференції висловив директор Інституту Горшеніна Кость БОНДАРЕНКО, відповідаючи на запитання журналістів щодо позитивних наслідків для України візиту Предстоятеля РПЦ.після візиту патріарха КИРИЛА “пожвавішали переговори між представниками вищого духовенства” УПЦ МП і УПЦ КП. “Це вже позитивний момент. Принаймні почався діалог. Якщо ще рік тому він був узагалі неможливим, то сьогодні він розпочався”, - сказав експерт.

При цьому він звернув увагу, що діалог розпочався без посередництва будь-яких політичних сил. Церковні ієрархи, зазначив К.БОНДАРЕНКО, нарешті вирішили, що вони і самі між собою можуть якимось чином порозумітися. “Умовно кажучи, вулиця Мазепи і вулиця Пушкінська знайшли, яким чином можна розпочати активний діалог”, - додав він.

Відповідаючи на запитання щодо оцінки дій Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА під час візиту, К.БОНДАРЕНКО зауважив, що він продемонстрував себе сильним політиком, який має значний вплив на суспільство. На думку експерта, своїми вчинками патріарх ФІЛАРЕТ змусив вище духовенство РПЦ поважати його.

Крім того, вважає К.БОНДАРЕНКО, найближчим часом Предстоятель УПЦ КП спробує відігравати не просто помітну, а й важливу роль у процесах православної церкви в нашій державі. “Тим більше сьогодні з’явилася дуже велика кількість тих священнослужителів, ієрархів, при чому в усіх трьох православних церквах України, які говорять про необхідність створення єдиної Київської церкви. Не просто Української православної церкви, а саме Київської внаслідок об’єднання кількох церков”, - підкреслив експерт.

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ, зі свого боку, зауважив, що “жодного позитиву для об’єднання України” у візиті патріарха КИРИЛА він не бачить. Разом з тим, позитив, і достатньо вагомий, на його думку, полягає в іншому. “Ми нарешті побачили обличчя православної російської церкви. Ми побачили, що сучасний вищий священик російської православної церкви – це типовий споживач сучасної культури і сучасної цивілізації. Він добре вдягнений, має добрий годинник і їздить на мотоциклі”, - сказав О.ГОЛОБУЦЬКИЙ.

З УНІАН.
6

Комментарии

16.08.09, 17:05

Ага а Филарет мало того что недалекий, еще и нищий...не путайте божий дар с яичницей...вера одна

  аноним

  26.08.09, 18:00

  Філарет сам себе назвав патріархом.З ним не спілкується жодна православна церква світу.Не знаю,який він політик.Але не духовна особа-це точно.Держава,яка плутає політику з вірою,ризикує опинитись не там,де мріялось.Сподіваюсь,це не про нас.

   Гость: Dиззззз

   37.08.09, 06:33Ответ на 2 от аноним

   100 пудово

    47.08.09, 15:58Ответ на 1 от КрыSSа

    Ага а Филарет мало того что недалекий, еще и нищий...не путайте божий дар с яичницей...вера одна

     57.08.09, 15:59Ответ на 2 от аноним

     Філарет сам себе назвав патріархом.З ним не спілкується жодна православна церква світу.Не знаю,який він політик.Але не духовна особа-це точно.Держава,яка плутає політику з вірою,ризикує опинитись не там,де мріялось.Сподіваюсь,це не про нас.я теж за роз'єднання політики і релігії... віра має бути понад цим брудом...

      67.08.09, 16:00Ответ на 2 от аноним

      ??? да Вселенский патриарх хотел признать, так московский.... И не надо, действительно, путать политику и религию: есть страна - должна біть и патриархия. Но в Украине много прихожан, бабло-бабло: часі ведь нужні! Да и вообще, небось, что Путин сказал, то он и сделает

       78.08.09, 11:23Ответ на 1 от КрыSSа

       Ага а Филарет мало того что недалекий, еще и нищий...не путайте божий дар с яичницей...вера однаверы зазные, бабки- одни!