хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Про Людину року 2008

http://www.ludinaroku.com.ua/ - це сайт, де начеб то має висвітлюватися визначення осіб, які номінуються називатися Людиною року-2008 в певних номінаціях.
Походила по сайту вздовж і впоперек і не знайшла там ні списку претендентів на це звання, ні системи, за якою визначається переможець, знайшла лише інформацію, що в цьогорічному експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань тринадцятої загальнонаціональної програми "ЛЮДИНА РОКУ - 2008" беруть участь понад 800 експертів, делегованих 200 організаціями, установами, закладами, асоціаціями, спілками, фондами та засобами масової інформації, серед яких: 10 Інститутів Національної Академії Наук України; 14 міністерств та відомств України; 10 академій; 27 інститутів та університетів; 14 асоціацій; 14 спілок; 5 фондів; 17 федерацій; 44 засоби масової інформації; 45 спеціалізованих центрів та установ.

І в мене виникло питання: навіщо ця акцыя проходить, за якими критеріями люди стають претендентами, як визначається переможець. Тобто процес визначення Людей року є непрозорим.

Навіщо взагалі влаштовувати подібні акції (номінації, нагородження)? Щоб підняти певних людей? Щоб їх попіарити?

От наприклад минулого (чи позаминулого) року у номінації  «Міський
голова року»  переміг мер Полтави Андрій Матковський (невідомо з яких
міркувань, бо на той час він нічогошеньки не зробив для розвитку міста).

Нудить вже від подібних акцій, від нагородження орденами-медалями певного кола лояльних до влади політиків, від продажного обрання подібних лауреатів...

77%, 10 голосів

23%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

Гість: Фенікс Крі

127.02.09, 18:14

Задроти вони ось им и потрибни подибни заходи.

    227.02.09, 19:12

    в мене чешеться сказати про євробаченя і теперішній кастинг на представника від нас. Облажаємось. Можна було послати туда одіозних квест пістолс, а пошлем взагалі невіддомо кого і не тільки ми і то дуже далеко..))
    4 Рим зник з стрічки топових товариств, тре займати їх місце

      327.02.09, 19:15

      А ви не переймайтеся, вважайте себе "людиною року". Голохвастовщина якась , цы конкурси

        427.02.09, 19:16Відповідь на 2 від ДімкаLvivsky

        Топова стрычка -розсадник шизофреныъ. займайте Треба працювати в польових умовах

          527.02.09, 19:24Відповідь на 4 від фон Терджиман

          Топова стрычка -розсадник шизофреныъ. займайте Треба працювати в польових умовах)) Зато як приємно... умора

            Гість: M@ESTRO

            628.02.09, 21:38

            переміг мер Полтави Андрій Матковський (невідомо з яких
            міркувань,
            Він мріяв про пам"ятнік мазепі

              71.03.09, 11:46Відповідь на 1 від Гість: Фенікс Крі

              Задроти вони ось им и потрибни подибни заходи.

                81.03.09, 11:47Відповідь на 2 від ДімкаLvivsky

                в мене чешеться сказати про євробаченя і теперішній кастинг на представника від нас. Облажаємось. Можна було послати туда одіозних квест пістолс, а пошлем взагалі невіддомо кого і не тільки ми і то дуже далеко..))
                4 Рим зник з стрічки топових товариств, тре займати їх місце
                давно тре (пишіть щось!).. а ще я мрію наш фото-канал в топ вивести (аби всі допомогли, так би й було))

                  91.03.09, 11:48Відповідь на 3 від фон Терджиман

                  А ви не переймайтеся, вважайте себе "людиною року". Голохвастовщина якась, цы конкурси просто нудить, і вирішила дізнатися, чи то тільки у мене так

                    101.03.09, 11:49Відповідь на 6 від Гість: M@ESTRO

                    переміг мер Полтави Андрій Матковський (невідомо з яких
                    міркувань,
                    Він мріяв про пам"ятнік мазепі
                    нє, він мріє якнайбільше прихватизувати Полтави, поки його не винесли