хочу сюда!
 

Slana

46 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-50 лет

Про доцільність спорудження пам'ятників...

... в державі, де переважна більшість населення знаходиться за межею бідності.

Я особисто вважаю ненормальним витрачати мільйони (кому б вони не належали - державі, олігархам, простим громадянам) на спорудження пам'ятників, бо зрештою це наші з Вами гроші (наші податки, вкрадені у нас олігархами чи віддані добровільно). Їх можна було б використати корисно.

Адже зараз хронічно не вистачає коштів на медицину, оборону, освіту, та зрештою - на все, на повноцінне фінансування (і звідси - існування) усіх галузей економіки. Немає грошей на повноцінне харчування дітей в школах, солдат в армії, на забезпечення безпеки Чорнобильської АЕС, на ліки хронічно та смертельно хворим в лікарнях, на зарплати бюджетникам. Проте, людей просять якщо не пожертвувати на спорудження чергового пам'ятника (меморіалу), то виділяють на це бюджетні кошти... А потім або не зберуть всієї потрібної суми, або руки з ... виросли, або й не мали на меті взагалі того спорудження, бо все зводилося до банальних відмивання (розкрадання) коштів та піару якоїсь купки псевдо-патріотів...

Приклади:

1. Спорудження меморіалу жертвам голодомору у Києві (сума 750 млн. грн.);
2. спорудження памятника Мазепі в Полтаві (сума приблизно 1,5 млн. грн.);
3. Спорудження меморіалу Бандері у І.Франківську (сума близько 5 млн. грн.).
і т.д....

Хай ці пам'ятники та меморіали на честь дійсно великих людей, патріотів нашої країни, чи загиблих від голодомору і війни... Але. Хай ініціатори такого встановлення роблять це за свій власний кошт (за кошт своєї організації) або шукають тих, хто зробить роботу безкоштовно. А не вишукують по копійці у собою ж обібраного народу.

Ілюстрування моїх доводів тут:
http://gazeta.ua/print.php?&id=268931
http://maidanua.org/static/viol/1234851929.html
http://pravda.if.ua/news-6492.html

58%, 14 голосов

42%, 10 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
11

Комментарии

Гость: Уродец

119.02.09, 10:53

А що робиш ти для України?
Яким внеском ти можеш похвалитися?

  Гость: vitaliч

  219.02.09, 10:56Ответ на 1 от Гость: Уродец

  А що робиш ти для України?
  Яким внеском ти можеш похвалитися?
  я іноду ходжу в зоопарк і підкормлюю там тваринок

   319.02.09, 10:58Ответ на 1 от Гость: Уродец

   А що робиш ти для України?
   Яким внеском ти можеш похвалитися?
   давай з тебе почнемо. ти чим можеш похвалитися? супер-мега-пупер активністю на двісті-двадцяти-двох сайтах, блогах, форумах у такій же кількості персоналій і т.д.?

    Гость: vitaliч

    419.02.09, 11:05

    то є банальний, безсовісний і наглий обмив грошей.

     519.02.09, 11:06Ответ на 1 от Гость: Уродец

     обизян в киев не пускает

      619.02.09, 11:09Ответ на 4 от Гость: vitaliч

      то є банальний, безсовісний і наглий обмив грошей. і скільки на це можна мовчки терпіти, та ще й вихваляти???

       Гость: братЧортомлик

       719.02.09, 11:09

       це не просте питання! з одного боку все правильно спочатку покращуємо буття, а далі його прикрашаємо, АЛЕ пам"ятник - не прикраса, це ознака часу! Згадаємо, за яких часів була встановленна Статуя Свободи у США? За яких часів будувалися перші пам"ятники Марксу у СССР? Справа у тому що плебс завжди був і буде проти встановлення будь яких пам"ятників, бо плебс бажає витраченних на пям"тникі грошей для себе і зараз. Встановлення пам"ятників цє справа патріциєв, бо вони живуть не лише цим днем, коли встановлюють пам"ятник і у такий засіб піаряться, але і наступними днем - днем життя своїх спадкоємців

        819.02.09, 11:09Ответ на 6 от NATALI_YA

        то є банальний, безсовісний і наглий обмив грошей. і скільки на це можна мовчки терпіти, та ще й вихваляти???ваши предложения?

         919.02.09, 11:12Ответ на 7 от Гость: братЧортомлик

         це не просте питання! з одного боку все правильно спочатку покращуємо буття, а далі його прикрашаємо, АЛЕ пам"ятник - не прикраса, це ознака часу! Згадаємо, за яких часів була встановленна Статуя Свободи у США? За яких часів будувалися перші пам"ятники Марксу у СССР? Справа у тому що плебс завжди був і буде проти встановлення будь яких пам"ятників, бо плебс бажає витраченних на пям"тникі грошей для себе і зараз. Встановлення пам"ятників цє справа патріциєв, бо вони живуть не лише цим днем, коли встановлюють пам"ятник і у такий засіб піаряться, але і наступними днем - днем життя своїх спадкоємців ну я поки що не патрицій, тому проти цього.

          1019.02.09, 11:13Ответ на 8 от Q2

          то є банальний, безсовісний і наглий обмив грошей. і скільки на це можна мовчки терпіти, та ще й вихваляти???ваши предложения?1. не давати на це гроші самому.
          2. розповсюджувати такі настрої далі у маси.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая