хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Що буде через 17 років?

От живемо ми в незалежній державі вже 17 років... І хто б міг тоді, на зорі незалежності, подумати, що країна буде такою, як зараз? Чи, можливо, хтось таки думав?

З іншого боку, є така думка, як себе налаштуєш, так і відбудеться. То, можливо, варто проектувати (і не тільки - щось робити) собі та країні краще майбутнє, і так воно врешті решт і буде?

Давайте поміркуємо тут, що буде з нами та нашою країною через 17 років

4%, 1 голос

62%, 16 голосів

4%, 1 голос

4%, 1 голос

27%, 7 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

Гість: vsenamalna

117.02.09, 11:59

Ты уверена шо мы самэ в незалежний держави живем вже 17 рокив? З крайиною нихрена не будэ, а от з нами

    217.02.09, 11:59

    Прикольна аватарка

      анонім

      317.02.09, 11:59

      а почему у тебя Сурок дважды тиран??

        417.02.09, 12:04

        з крайиною-не знаю, а я уже к тому времени сделаю две подтяжки лица....наверное....

          517.02.09, 12:12Відповідь на 1 від Гість: vsenamalna

          Ты уверена шо мы самэ в незалежний держави живем вже 17 рокив?З крайиною нихрена не будэ, а от з намив конституції так написано

            617.02.09, 12:12Відповідь на 2 від ДДВ+

            Прикольна аватаркадякую!

              717.02.09, 12:12Відповідь на 3 від анонім

              а почему у тебя Сурок дважды тиран??патамуша он па жизни тиран

                817.02.09, 12:13Відповідь на 4 від Мила23

                з крайиною-не знаю, а я уже к тому времени сделаю две подтяжки лица....наверное.... та всі ми там будемо

                  Гість: vsenamalna

                  917.02.09, 12:21Відповідь на 5 від NATALI_YA

                  Ты уверена шо мы самэ в незалежний держави живем вже 17 рокив?З крайиною нихрена не будэ, а от з намив конституції так написано там много чего написано, тока неправда всё

                    1017.02.09, 12:24

                    С каждым годом для хороших, добрых и честных людей жизнь становится хуже - это моё личное мнение. Общество в целом - деградирует, моральные ценности - нивелируются, уровень жизни, - не принимая в расчёт "сурков" и "околосурков", - или стоит на месте, или снижается... Насаждаются законы джунглей, из людей выдавливают задатки человеколюбия; во власть приходят всё новые и новые лица, которые на генетическом уровне уже не могут быть порядочными...

                    Я не пессимист по жизни, но уверен: если не произойдёт чуда - у этой страны нет будущего... А так как чудес не бывает...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна