хочу сюда!
 

Виктория

33 года, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 34-46 лет

Улюблена квітка розяснить характер

Квіти.Чарівний дар кольорів - їх краса, а сила краси творить дива. Спілкуючись з цими прекрасними творіннями природи, людина стає добрішою, ніжніше, духовно багатшою. Квіти кращі посередники в спілкуванні між людьми. Квіти супроводжують нас  протягом життя, дарують радість, втілюють любов і увагу. Люди часто удавалися до їх ніжної, романтичної мови.

Лілії невипадково стали елементом королівської геральдики. Серед людей лілія теж відчуває себе королевою. В усякому разі, ці квіти люблять люди з яскравим відчуттям власної гідності, упевнені в собі і власних силах. Вони енергійні, горді, інколи навіть зарозумілі. У них є якась непомітна чарівність. Витонченість натури. Серед негативних якостей лілій можна відзначити зневагу чужої думки - лілії не вистачає самокритичності, зате в надлишку - самовпевненості. До речі, такі люди мають бути схильні до маскараду, обману, флірту.

Орхідею  ми бачимо вирваною зі свого природного середовища: вона часто навіть позбавлена стебла і захована в пластикову коробочку. Ця екзотика приваблює натури, безумовно, складних і оригінальних, з дивацтвами і капризами. Вони не уміють отримувати задоволення простими доступними засобами і шукають у всьому вишукування. Можливо, це наслідок глибокої невдоволеності життям.  Бузкові і польовим квітам віддають перевагу стримані в проявах відчуттів люди, яким чужа всяка химерність і екзальтація. Втім ця зовнішня строгість може бути і зворотньою стороною хворої самозакоханості. У несприятливих обставинах вони можуть піти в себе, відгородитися від життя, часто бувають розчаровані і шукають досконалості в дикій природі. У чомусь сиренелюби схожі з любителями фіалок: це натура витончена з багатим внутрішнім світом і глибинною тривогою, яку вони навряд чи усвідомлюють. Їм часто не вистачає енергії і натиску в досягненні цілей. Дивна. Любитель бузку із задоволенням допомагає іншим.

Хризантема дуже відгороджується від життя, закривається в собі, тому зрозуміти її буває непросто і полюбити нелегко, як завжди трапляється з людьми, які самі не вміють себе любити. 

10

Комментарии

15.03.09, 21:43

Щось таки в цьому э. Щось схоже.

  25.03.09, 21:46

  Що це за мова?

   35.03.09, 22:20Ответ на 2 от МедузаГоргона

   з перекладачу

    45.03.09, 22:33Ответ на 2 от МедузаГоргона

    все виправила сорі за незручності

     Гость: засекреченная

     56.03.09, 15:00

      66.03.09, 15:05Ответ на 5 от Гость: засекреченная

      Дякі)))

       76.03.09, 19:48

       о! эт точно про меня!

        86.03.09, 23:23

         Гость: ___Малючка___

         911.04.09, 22:19

         я б вот хотела поинтерисоватся,где именно ты нашла эту информацыю???

          1012.04.09, 11:14Ответ на 9 от Гость: ___Малючка___

          в гуглі просто натрапила...і вирішила тут помістити