хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Учені дізналися призначення поцілунків

 Поцілунок змушує три системи міжстатевих відносин в мозку працювати особливим чином з метою пошуку партнера для тривалих стосунків і продовження роду.

Таке припущення висловила Хелен Фішер, антрополог з Університету Рутгерс, штат Нью-Джерсі, у своїй доповіді на конференції Американської асоціації з розвитку науки в Чикаго.

Відповідно до її висновків, з точки зору еволюційного процесу поцілунок виступає в якості засобу, що дозволяє швидко визначити потенційних партнерів для тривалих стосунків.

Фішер стверджує, що біологічно в нашому мозку розвинулося три системи: сексуальний потяг змушує нас шукати нових партнерів, любов дозволяє зосередитися на одній людині, а почуття прихильності забезпечує тривалі стосунки, що в свою чергу дозволяє виростити дитину.

Поцілунок, в свою чергу, змушує ці системи працювати особливим чином, що на підсвідомому рівні дозволяє оцінити людину як потенційного партнера.

Нагадаємо, британська Тhe Independent нещодавно опублікувала дослідження законів сексуальної привабливості, згідно з якими закоханих тягнуть один до одного біологічні інстинкти продовження роду, схожість між собою та цілий ряд інших факторів.

За матеріалами Gazeta.ua



А, крім того, це дуже приємна річ, чи не так?   тож -
9

Коментарі

Гість: iris s

123.02.09, 15:44

Люблю целоваться)

    223.02.09, 15:49

    цмок, цмок.

      Гість: Фенікс Крі

      323.02.09, 16:26

      романтична замитка

        423.02.09, 16:31Відповідь на 3 від Гість: Фенікс Крі

        романтична замиткащо, так не схоже на мене?

          Гість: Фенікс Крі

          523.02.09, 16:32Відповідь на 4 від NATALI_YA

          романтична замиткащо, так не схоже на мене?угу. так и хочеться спитати: ти хто?

            623.02.09, 16:42Відповідь на 5 від Гість: Фенікс Крі

            романтична замиткащо, так не схоже на мене?угу. так и хочеться спитати: ти хто?я та ж, що й завжди просто переклинило за вихідні в іншу сторону

              Гість: Фенікс Крі

              723.02.09, 16:48Відповідь на 6 від NATALI_YA

              романтична замиткащо, так не схоже на мене?угу. так и хочеться спитати: ти хто?я та ж, що й завжди просто переклинило за вихідні в іншу сторонуИноди це корисно

                823.02.09, 16:52Відповідь на 7 від Гість: Фенікс Крі

                романтична замиткащо, так не схоже на мене?угу. так и хочеться спитати: ти хто?я та ж, що й завжди просто переклинило за вихідні в іншу сторонуИноди це корисно

                  Гість: Viiiks

                  923.02.09, 17:09

                  ого, виходить все набагато серйозніше

                    1023.02.09, 20:10

                    не все так просто))), поцілунок зараз звичайно природне явище. Але так було не завжди. В голові завалялось... моду на поцілунки ввели римляни, на меті малося зовсім не ніжні почуття, а перевірка. Чи пила дружина вино. За випивку без дозволу чоловіка, чоловік чоловік мав право покарати жінку смертю.

                    а зараз....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна