хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

З минулого року практично несплю (ЕКСПЕРЕМЕНТ)

Востаннє я нормально спав в ніч з 30 на 31 грудня 2008 року. З 31 грудня 08 на 1 січня 2009 я спав 4 години. З 1 на 2 0,5годин, з 2 на 3 з години, з 3 на сьогодні поспав 40 хвилин.

в очах майже немає різкості, дуже драьтують посторонні звуки. в очах різь, тіло ніби бере судорога. час від часу виника відчуття що провалюєшся в безсвідомий стан. почуття загалом притуплені.

бажання лягти поспати є, але організм відмовляється засинати. моторика пальців під час друку значно уповільнилась, думки формуються чітко, але повільно.

легке відчуття апатії. дискомфортт в лівій частині грудей-в області серця.

висновок: людина може практично неспати протягом  трьох діб без значних ознак у зміні самопочуття. до виживання за надзвичайних умов буде здатна за наявності харчування в достатній кількості та в помірних кліматичних умовах.


24%, 4 голоси

76%, 13 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

Гість: Nezemnoy

14.01.09, 08:49

че то у меня тоже нарушился сон...

    24.01.09, 10:34

    я не спала с 31 по 3 число.... сегодня ночью первый раз поспала 6 часов.....кроме того, все эти дни днем работала минимум по 10 часов..... И чуствую себя вполне прилично.....Йа маладчинко)))) а ты держись)))

      34.01.09, 10:52Відповідь на 2 від knyginia

      в мене також перших 3 дні було нормальок. зараз я сижу за компом і неможу просто сидіть, бо мене тиня. очі злипаються, але їх вже не ріже. стан жахливий. в нас сьогодні робчий день і я.... короче торба.

        44.01.09, 10:54Відповідь на 3 від gam-ua

        у меня такое состояние было вчера, босс даже сжалился, хотел домой отправить пораньше, но у меня и так рабочий день заканчивался в 4, то пришлось досидеть до конца....

          анонім

          54.01.09, 11:20

          продолжай в том же духе, может спросонья под автобус попадёшь

            64.01.09, 12:01Відповідь на 5 від анонім

            я й так із під трах тора невилажу

              Гість: Фиона*

              75.01.09, 11:08

              а я люблю поспать, зачем ото над собой так издеваться

                Гість: Arnur Асел

                85.01.09, 21:54

                я не спал один раз целый месяц. По молодости работал в пионерском лагере. Потом когда приехал домой, то трое суток безпробудного сну!

                  98.01.09, 19:12Відповідь на 8 від Гість: Arnur Асел

                  КОЛЕГГА! я тож в лагері працював. так там сон тривав максимум 15-20 хвилин, але разів 40 за день. але дійсно, доба непробудного сну навіть для природніх потреб гарантована по завершенню зміни.

                    108.01.09, 19:36

                    ляж, поспи, і все пройде (с)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна