хочу сюда!

Ulia

32 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 28-40 лет

Корови з’їдають Землю.

За матеріалами Продовольчої та Сільськогосподарської Організації ООН та Міжнародного Інституту Води  тваринництво вбиває планету, забираючи у нас питну воду. Для вирощування 1 кг пшениці необхідні 1790 літрів води, а на виробництво 1 кг м’яса витрачається 9680 літрів. Цієї кількості води вистачило б на півроку для прийняття душу кожного дня! Окрім того стічні води тваринницьких комплексів – головна причина забруднення та засмічування водоймищ.

Все більше урядів беруть курс на пропаганду вегетаріанства в своїх країнах. Медики стверджують, що вегетаріанство є більш корисним для здоров’я, ніж м’ясоїдіння. Нашим предкам і на думку не спало б щоденно їсти м’ясо. Та й води м’ясоїди споживають в 5 разів більше вегетаріанців.

Громадська ініціатива «Люди за права тварин – Україна» закликають українців підтримати це починання. Адже ми маємо можливість здорово і повноцінно харчуватися рослинною їжею. Ми любимо тварин і можемо обійтися без насильства. Може варто скористатись можливістю?

6%, 1 голос

65%, 11 голосов

29%, 5 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
9

Комментарии

119.11.09, 09:49

Маніпуляція з цифрами

219.11.09, 15:34Ответ на 1 от Mamay_

Маніпуляція з цифрамиМаєте іншу статистику?

319.11.09, 15:39Ответ на 2 от буття

Статистика правильна, але це ідеалізація не відповідає дійсності. Іжте все в міру!

419.11.09, 15:42Ответ на 3 от Mamay_

Статистика правильна, але це ідеалізація не відповідає дійсності. Іжте все в міру!Знаєте, я так і роблю. А от мій син - вегетаріанець. Як з цим боротись?

519.11.09, 20:58Ответ на 4 от буття

Не потрібно боротися. Якщо йде на користь, якщо і ветегеріанство, то раціональне і правильне.

620.11.09, 10:21

Землю з'їсть руда лисиця!

Mozilla Firefox.

720.11.09, 10:39Ответ на 5 от Mamay_

Не потрібно боротися. Якщо йде на користь, якщо і ветегеріанство, то раціональне і правильне. так і роблю

820.11.09, 10:43Ответ на 6 от Nech sa paci

Землю з'їсть руда лисиця!

Mozilla Firefox.
                Україна революційно підійшла до проблеми, знищивши свої тваринницькі комплекси

920.11.09, 10:47Ответ на 8 от буття

Так -- Україна завжди вирізнялася новаторськими підходами...

1020.11.09, 10:50Ответ на 8 от буття

Треба було при цьому видати Декларацію (а краще Універсал) із закликом до світового співтовариства, аби всі взяли з нас приклад. Але при цьому попросити США, Росію, Францію, Німеччину й Китай стати ґарантами нашої продовольчої безпеки.

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      предыдущая
                      следующая