хочу сюда!

Ольга

39 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

У Вас все попереду!

Люди завжди цікавились своїм здоров’ям і засобами позбавлення від хвороб, надбаних з віком. Зрозуміти себе, розібратися в своєму організмі — прагнення виправдане.

Чого людина не розуміє, тим вона не володіє. Давайте обмінюватися секретами здоров’я, фізичного і психічного благополуччя, рекомендаціями про використання для оздоровлення доступних і діючих засобів — раціонального збалансованого харчування, фізичнмх вправ, закалювання, масажу, фітотерапії, аутотренінга. 

Важливо повірити в істину: здоров’я неможливо зберегти одними ліками. Якщо Вам виповнилося 25, 30, 40 років, то варто задуматися, якими Ви станете через 10-20 років — здоровими, повними сил, енергії? В достатній мірі відчуваючими радість життя?

Чи немічними, буркотливими про те як жахливо старіти? Все залежить від того, який вибір Ви робите, якому стилю життя віддасте перевагу. Але, думається, наше спілкування дасть нам впевненість у Ваших силах і Ви твердо повірите, що у Вас все попереду

Чи придаєте Ви особливе значення своєму самопочуттю? 

Яким чином зберегти рівний настрій у важких обставинах, справитись з негативними стресами, зняти розумову, чи фізичну перенапругу. Поліпшити відносини з навколишніми? 

Щоб в підсумку Вам вдалося більш оптимістично дивитися на світ, відчути себе впевненіше. Дуже тактично і бережно відкрити завісу інтимного життя, яке традиційно обходять мовчанням. Однак благополуччя в інтимних відносинах дає Вам фізичне і духовне задоволення, учить бути щасливими.

Будьте! 

http://1tv.com.ua/uk/video/program/zdorovia

Головне у Вашому стилі життя 

14%, 1 голос

14%, 1 голос

14%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

14%, 1 голос

0%, 0 голосов

29%, 2 голоса

14%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
5

Комментарии

Гость: зпалив москву

120.03.15, 03:50

соплі у мене попереду в носі

Гость: Туго_Входит

220.03.15, 03:55Ответ на 1 от Гость: зпалив москву

соплі у мене попереду в носіЗастудився?

320.03.15, 04:21Ответ на 2 от Гость: Туго_Входит

соплі у мене попереду в носіЗастудився?лікарську ліцензію маєш?

Гость: Туго_Входит

420.03.15, 05:16Ответ на 3 от Гость: зпалив москву

лікарську ліцензію маєш?ні

520.03.15, 05:23Ответ на 4 от Гость: Туго_Входит

лікарську ліцензію маєш?нінавик рехтовки долоні (сухожилий, хрящей)? руку треба замінити - росте "не з мене".

620.03.15, 22:20Ответ на 1 от Гость: зпалив москву

соплі у мене попереду в носіІ що Ви з цим робите?

720.03.15, 22:22Ответ на 2 от Гость: Туго_Входит

соплі у мене попереду в носіЗастудився?Ви такий турботливий!

820.03.15, 22:26Ответ на 3 от Гость: зпалив москву

соплі у мене попереду в носіЗастудився?лікарську ліцензію маєш?Чому Ви раптом вирішили, що ця людина лікар?

920.03.15, 22:27Ответ на 4 от Гость: Туго_Входит

лікарську ліцензію маєш?ніВи мабуть народний цілитель? поділіться досвідом.

1020.03.15, 22:29Ответ на 5 от Гость: зпалив москву

лікарську ліцензію маєш?нінавик рехтовки долоні (сухожилий, хрящей)? руку треба замінити - росте "не з мене".Це хірургічна проблема. У мене є такий знайомий.

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая