хочу сюда!

Ulia

33 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 28-40 лет

Склянка Води (психотехніка)

Пропоную узяти до себе на замітку діючу техніку "Склянка Води" Вадима Зеланда. Потужність цієї техніки краще перевірити кожному на собі, головне, при формуванні наміру не використайте частинку "не", виражайтеся стисло і чітко, на кожну склянку води- одна мислеформа і обов'язково позитивна.

Отже, напишіть на листку паперу мислеформу, наприклад:
"Я - Нескінченне Світло Любові, Здоров'я і Удачі!. "
"Я Магніт Багатства(Успіху, Щастя, Любові, Удачі, Енергії...) "!
"Усі необхідні для моєї Справи Ідеї, Люди, Фінанси... знаходять мене і вирішують все найсприятливішими методами для мене і для інших"!
"У мене приємна зовнішність, я струнка молода і з кожним днем виглядаю все краще і краще" І так далі і т.п.

Поставте на цей листок склянку води(краще джерельної або фільтрованої розмороженої, в цьому випадку вода не містить зайвої інформації, тільки природну формулу). Потріть долоні, посувайте їх гармошкою, представте між долонями щільний згусток на кшталт повітряної кулі. Це ваша енергія. Розташуйте долоні з боків склянки, не торкаючись його. Промовте, вголос або про себе, усвідомлено і переконано, написану на листку мислеформу, по можливості представляючи її сенс в уяві. Потім випийте воду.

Проробляйте цю процедуру вранці, після пробудження, і увечері перед сном. Ваш намір буде реалізований.
Техніка перевірена багаторазово з різними мислеформами. Працює дуже сильно і швидко.
І, звичайно, ж застосовувати можна будь-які мислеформи.

Якщо мислеформа спрямована на оздоровлення, то вода стає цілющою - вона набуває властивість самих найкращих ліків саме для Вашого захворювання і не має ніяких побічних ефектів. "Пігулка від усіх хвороб" дана нам самою природою. Це - тала вода! Треба лише попросити і подякувати її!

Які функції несе листок паперу?
По-перше, коли ви не просто вимовляєте мислеформу, а записуєте її, вона придбаває додаткову силу.
По-друге, доведено, що вода уміє читати, так, наклеєне на ємність з водою слово, заряджає воду інформацією, закладеною в значенні цього слова, що добре видно під мікроскопом. Відомі експерименти показали, що таким словам, як люблю, дякую... породжують сніжинки божественної краси, а негативні слова - потворні льодинки. Звичайно, головну роль тут грає намір і почуття людини, яка усвідомлює слово, коли пише і наклеює його на ємність з водою.
По-третє, якщо обвести написане 3 рази колами, це посилює Ваш намір, а якщо усю процедуру проводити перед дзеркалом, то сила подвоюється. Також можна додати силу вогню у вигляді засвіченої свічки.

Навіщо потрібні маніпуляції руками?
Енергія ваших рук також посилює і локалізує намір, внаслідок чого вода буде заряджена швидко і ефективно. Записана у воді інформація рознесеться по усьому тілу(яке на 60-70 відсотків складається з води, передача інформації миттєва) і налаштує морфологічне біополе на випромінювання заданого наміру. Не варто турбуватися, якщо ви  не відчуваєте щільний згусток енергії. Не виходить зараз - вийде після тижня тренувань. До того ж для води зовсім не обов'язкова сильна дія. Досить і того, що ви просто розміщаєте склянку між долонями. 

Склянка Води

10%, 1 голос

20%, 2 голоса

10%, 1 голос

0%, 0 голосов

50%, 5 голосов

0%, 0 голосов

10%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
10

Комментарии

110.08.12, 21:26

а канняк сгадицца?

210.08.12, 21:49

приємне з корисним

311.08.12, 03:20Ответ на 1 от WILD_EAST

а канняк сгадицца?
      Нє-є-є, Токі вада!

411.08.12, 03:22Ответ на 2 от Sunny Side

приємне з кориснимА головне - намір!

511.08.12, 07:17Ответ на 4 от буття

Гость: lkjmn

611.08.12, 15:31

Є ще один нюанс. Це діє лише індивідуально. Тобто "замовити" на когось іншого не вийде.

711.08.12, 23:59

812.08.12, 00:43Ответ на 5 от Sunny Side

912.08.12, 00:46Ответ на 6 от Гость: lkjmn

Є ще один нюанс. Це діє лише індивідуально. Тобто "замовити" на когось іншого не вийде.Ви заряжаєте воду своєю енергією для свого здоров'я, свого успіху!

1012.08.12, 00:47Ответ на 7 от K-ATRIN

Дякую. Катеринко!

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая