хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Так починалась казка...

Був кінець осені, чи початок зими, хто вже тепер згадає. Та вечори ставали все довшими, а за вікнами грався вітер. В теплих домівках грілись люди, і все було б добре, якби не сум та спогади, протеплі дні, про веселі прогулянки і про смачне морозиво…

Одного дня, в одній теплій квартирці,народилась думка. Думка була смішна, і простанастільки, що старенький дідусь боявся її висловити. Та поглянувши в сумні очіонуків вирішив, що гірше не буде точно. Тоді й покликав він, свою дружину,дітей, онуків у кімнату, сів і попередив, що слухати доведеться довго.Почекавши, поки всі знайдуть собі зручне місце, він почав. Розповідав він, проте як був моряком, як плавав в далекі краї. Та не те розповідав, про що й всі,не про красивих жінок, не про піратів, не про довгі ночі проведені на судні, апро те, у що напевно, мало хто повірив би. Розповідав він про русалок, яких бачивсвоїми очима, про історії, що дізнався від мудреців, про дітей, що грались біляпортів, про загадкових створінь яким досі не вигадали назв. І всі хто був у тійкімнаті уважно слухали, стараючись не пропустити жодного слова, жодноїінтонації. А потім і вони переповідали ці історії всім, хто хотів їх почути. Ічим більше людей дізнавались про ці бачені й небачені дива, тим менше у нихвірили. І тоді, ці історії стали називати казками, бо нібито не може такогобути та й ніколи не було...

Сказати вам по секрету, лише діти, завждизнали, що все ці історії - правда.

9

Коментарі

126.11.08, 23:48

малувато, як на таку історію

    Гість: Данч

    227.11.08, 02:33Відповідь на 1 від AMA-XXX

    історії не бувають великими чи маленькими.

      327.11.08, 09:34

        427.11.08, 23:44Відповідь на 2 від Гість: Данч

        історії не бувають великими чи маленькими.тоді простіше було написати... дідусь мені розказував про русалок і я вних вірю...

        я теж до речі вірю в правдивість їх існування

          528.11.08, 08:37Відповідь на 4 від AMA-XXX

          мені не розповідали...


          Я рада, що ти теж віриш