О сообществе

Узнал,поделись c другим... Случаи из жызни....Правила жызни(вашe личное мнение)....Как "НЕ ПОПАСТь"(в разные попадалова!)....Отношeния......Пролом в вашeй судьбе........Если Вам,нечево написать в етом сообществе,значит ВЫ - СУЩЕСТВУЕТЕ.....
Вид:
краткий
полный

ЖЫЗНЕННЫЙ ОПЫТ.....

життя як воно є... навіяло

.
Сьогодні навіяло дві думки, по свіжим фактам.
Тут буде перша, тому,що другою ознайомлю  сторону конфлікту, а ця, його не стосується.
 Дзвонить знайомий, каже:-Пробач,поспішаю, голодний, два дні не їв, шукаю гроші на їжу....., і поклав трубку....
Я, вийшовши на вулицю, підійшов до сусідського горіха, підняв пару  і почав лузати....
Набираю його....кажу про горіхи і чую відповідь:- Що,я довбень, у мене мішок горіхів!!!!!!!!! я шукаю ГРОШІ НА ЇЖУ!
....зайшов на подвір'я, подивився на мішок,порожній, подумав про базар....але передзвонювати не став...
Йому треба складне завдання....

життя як воно є... частина.............2

Все розпродав, є час спокійно поміркувати.... 
Те. що інженером по ТБ ставати не треба, було в тій частині... 
У кожного, хто працював з 7 до 19, шість  днів на тиждень, по дому накопичелось багато дрібних недоробок, то часу нема, то сил...
Поки рани перетворювалися на прикрасу справжнього чоловіка вирішив попоратися біля хати, тим паче є до чого прикласти руки. І як варіант зробити спробу знайти собі роботу. Треба було перезалити отмостку між хатою і курником. пішов шукати робітників... Ціни мене приємно здивували...народ не рахував, але сказав, що м2 в комплексі буде мені коштувати 650 грн.... + порбрик 120 грн метр погонний... а тільки взнавали об'єм, то зразу відмовлялися.... Цікаво було те, що серед тих, кому пропонував, були ті, хто позичав в мене регулярно гроші(рік назад перестав позичати всім)....
По факту, надивившись в інтернеті порад - два рази знімав ґрунт. перший раз побивши стару відмостку, другий раз викладеним битим бетоном.. На все про все витратив 4 дні, робочий тиждень... але працював по 5-6 годин на день, так як самому робити доволі важко, завжди щось не вистачає... Подивившись на те що  наробив, залишився не дуже задоволеним, але то дрібниці, коли порахував економію 12 метрів поребрика - 1440 грн, 8 м2 отмостки - 5200, загалом 6640 грн.
Цікаво. це я не спеціаліст. за стільки часу зробив, тим паче займався і різними дрібницями по господарству...коли таке є, то навіщо народ їде заробляти на багаті  країни???
 але питання не в цьому... будівельником я не стану, це однозначно, так як в мене за 8 замісів бетонозмішувача, при однакових пропорціях стало 8 різних кольорів бетону, хоча робив ще цементацію....Це не так важливо, як загублені( зі слів дружини) 6м2 квітника...
Звертаючи на це, я зрозумів, що робота будівельника не приносить мені душевного задоволення....ще б'є по почуттям оточуючих, а це  неприпустимо, так як загалом не буде ідилії, тому буду шукати собі іншу професію  і разом якесь хобі для душі...
Завтра йду до фонду зайнятості, вони мені напевно, підкажуть, але і  поплатять допомогу по безробіттю , я їм не один карбованець заплатив....хай вертають...
моя робота 


день гарних свят

4 октября - 277-й день года (278-й в високосные годы) в григорианском календаре. До конца года остается 88 дней. 

4 октября во всем мире отмечают День защиты животных. Именно в этот день в 1226 году умер святой Франциск Ассизский - заступник и покровитель братьев наших меньших.

В США сегодня отмечают Национальный день водки. 

Еще один интересный праздник, который касается многих влюбленных пар - День прощения супружеских измен. Основной причиной измен, если верить опросам, является скука, отсутствие разнообразия в сексуальной жизни, неумение говорить о своих желаниях.

Неделя с 4 по 10 октября была провозглашена Всемирной неделей космоса.

Доповнено!!!! цікаво, що відволіче суспільство від цієї новини?

https://104.ua/ru/gas-and-money/how-costs/id/tarifi-dlja-riznih-kategorij-spozhivachiv-7315
держава нас на*пала...в черговий раз....
І поки піпл хаває про однокласників....влада йому впарила рабство

 https://economics.unian.net/finance/1927269-trudovoy-staj-dlya-vyihoda-na-pensiyu-hotyat-podnyat-do-35-let.html

ото вляпався....

Дружина рік відмовлялася від подарунків.....десь їздила,домовлялася....пробувала винайти когось....згадала про інструменти,які я їй дарив на свята....тепер маю клопіт на Новий рік, хоча до кухні ,поки, не допускає..встигне чи ні?


88%, 14 голосов

13%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

З ким поскандалити?

Рева рассказал, сколько заплатил за отопление
ON 30/11/2016НОВОСТИ

Министр социальной политики Андрей Рева заплатил за отопление 250 грн. Об этом он сказал 30 ноября, отвечая на вопрос корреспондента канал 112 Украина.

«250 грн. После того, как устроили скандал, у меня в доме было неделю разрыто. Сначала мне выкатили одну сумму, потом, когда мы разобрались, то по счетчику получилось 250-260 грн. Я субсидию не получаю», – рассказал министр.

Также он заявил, что теплопоставщики должны установить потребителям счетчики, поскольку стоимость этой процедуры заложена в тарифе.

«Это полностью их ответственность (теплопоставщиков, — прим. 112)… Сейчас за год больше 60% (домов оборудованы счетчиками, — прим. 112). Количество увеличилось в два раза. Сейчас правительством поставлена задача, что до конца года все дома должны быть оборудованы счетчиками», – высказался Рева.


Різне траплялося....

За все життя до мене підкидали різне: кошенят,цуциків...підкладали яйця,хутро різний інший непотріб, але таке сталося вперше.

Такий красень до моїх курей.....
що робити

13%, 2 голоса

80%, 12 голосов

0%, 0 голосов

7%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Десять маленьких ежат......

згадав хозю з його http://blog.i.ua/user/7769276/1898962/
перевірив своїх 
друга десь в іншому народила, але малих поки не виводять...

Я не сдамся без бою....

19.03.2016 ...карликовій ірис
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
20
предыдущая
следующая