хочу сюда!

Natali

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-55 лет

Аптеки - легальные наркоторговцы

Легальные наркотики на Украине спокойно можно купить в Аптеке :Трамадол, Трамалгин, Трайфед, Актифед - название в жаргоне Винт, ДормосомДимедрол, Трамодол с Парацитомолом. Феназипам - транквилизатор спсихотропным действием Дезомарфин - нарики гниют, легко производится в домашних условиях. Через два года употребления человек безповоротно становится инвалидом.+++++ ******************************************************* http://rutube.ru/tracks/1118779.html?v=ffa7e1f9e71f738d21418177e4e01540 http://rutube.ru/tracks/1118701.html?v=65354ce530d7eef7bb19015be4c0c719
11

Комментарии

Гость: Glyadach

120.01.09, 19:22

А чего же ещё ожидать то: люди сами за деньги хотят стать идиотами.
Деньги любят все, а идиотами, как принято считать, вроде как и управлять полегче.

220.01.09, 19:25

а-а-а.., як його ще того не назвав.., як його... заспокійливе оте...от як же його................

320.01.09, 19:28

та біс і з ним з тою назвою... коротше випиваєш півпляшечки (грам двадцять і літаєш по світу як енерджайзер.., можна мало не кулі зубами ловити, годин на шість хватає.., побічних ефектів ніяких... коштує гривень десять за пляшечку

420.01.09, 20:22Ответ на 3 от AMA-XXX

та біс і з ним з тою назвою... коротше випиваєш півпляшечки (грам двадцять і літаєш по світу як енерджайзер.., можна мало не кулі зубами ловити, годин на шість хватає.., побічних ефектів ніяких... коштує гривень десять за пляшечку Фигассе, обознанность.
        А я в аптеке кетанов купить более пачки не могла - грят, нарки слишком тянут, низзяя

520.01.09, 20:36Ответ на 4 от Amnesia

це певно як де, як кому... я то тягнусь до тверезого більш життя, усякі залежності вже дістали.., тьху-тьху крім травки більш нічого такого не тягло пробувати, таблетки в тому числі

620.01.09, 20:38Ответ на 5 от AMA-XXX

Да я ваще-то по назначению их брала, а не по желанию изменить сознание)))))))

Гость: ВОЛКОЛАК

720.01.09, 20:39

Истребление славян продолжается

820.01.09, 20:52Ответ на 6 от Amnesia

Да я ваще-то по назначению их брала, а не по желанию изменить сознание)))))))...ясненько .., правда що до призначення то певно не дуже щось веселе...
                я то на антибіотиках був.., все сильніші й сильніші, потім взагалі відмовився, а будь що буде, набридли

920.01.09, 21:05Ответ на 8 от AMA-XXX

Кетанов - обыкновенное обезбаливающее. Зубы, голова, всё такое)))

1020.01.09, 21:23Ответ на 9 от Amnesia

Кетанов - обыкновенное обезбаливающее. Зубы, голова, всё такое)))...зрозуміло.., це певно як кому... у мене руки тряслись.., ну, лікар кажу тре напругу зняти і виписав мені заспокійливе (я від природи спокійний, руки вже від ліків, але ж нічо спокійний був) та добре випив я те заспокійливе... йома-йо... на цілу добу з лікарні як здуло, пів міста оббігав, супер маркет на ноги підняв (типу боремся з тероризмом у вас тут бомба і все таке), потім вже і в палаті... одним словом в три години ночі заспокоївся... таке от заспокійливе
                    підвищується реакція, мисленева діяльність, а секрет у травичці, яку туди додають... пробував на інших приблизно те саме

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая