хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Наші улюбленці - наша загроза

Багато людей тримають домашніх тварин і в селах і в містах. Практично в кожній квартирі є або котик, або собака, чи мишка, чи інша тваринка, все частіше трапляються екзотичні види тварин. Люди наскільки звикають до них, що тваринки стають ледь не членами родини. І люди починають нехтувати гігієною, порядком. Нерідко бачу у друзів котів, які сидять на столі поруч з хозяйкою і їдять з її виделки, або з її ж тарілки. Миші , які повзають скрізь, і по тумбочкам з їжею, по ліжку. І багато іншого. На перший погляд нічого страшного: тваринки здорові, чисті охайні, але люди забувають, що те що для тварин нешкідливо - то для людей може бути загрозою для здоров`я. Адже саме через тварин людям передається багато хвороб. Я не буду вас лякати пташиним грипом. Це дурня, що люди ним хворіють. Свинним грипом люди хворіють, але не тяжче ніж звичайним грипом, тому нема чого паніку підіймати.

Є небезпеки, які набагато ближче до нас. Я тут вкажу хто і якими хворобами може нас "нагородити".

Коти: алергія, токсоплазмоз, сказ, токсокароз, воші, блохи

Собаки: сказ, ряд глистяних хвороб, кліщові інфекції

Гризуни: лептоспіроз, туляремія, альвеококоз

Папуги: хламідіоз.

Це далеко неповний перелік. Пишу про це не для того, щоб ви повикидали своїх улюбленців, а для того, щоб ви ретельніше за ними доглядали і періодично перевіряли їх на носійство збудників цих хвороб. Не нехтуйте їх і своїм здоров`ям!

 

 

6

Коментарі

115.05.09, 22:44

так, так. друзі - друзями, а гігієна в кожного своя

    215.05.09, 23:16

    Афтар у тебя проблема с гигиеной?? или с животными??
    иди помойса
    выпей зеленки и ляж спать

      315.05.09, 23:41Відповідь на 2 від ГроГалораГран

      саша,это ты? у тебя нервный срыв чьоли?

        416.05.09, 00:12Відповідь на 3 від TIGRA L

        ога после напряжного дня, и не терплю когда туфту людям впаривают, если он ветеринар то я испанский летчик


          516.05.09, 00:14Відповідь на 4 від ГроГалораГран

          ога после напряжного дня, и не терплю когда туфту людям впаривают, если он ветеринар то я испанский летчик


          а есть сомнения в его профессионализме ? или у тебя нет животных?

            616.05.09, 01:27

            есть сомнения что он имеет хоть какоето отношение к ветеринарии
            названия болезней я и в нете могу нацти через ГУГЛ и там же их переносчиков

              716.05.09, 01:46Відповідь на 6 від ГроГалораГран

              есть сомнения что он имеет хоть какоето отношение к ветеринарии
              названия болезней я и в нете могу нацти через ГУГЛ и там же их переносчиков
              А їх задай російською мовою! Льотчик!

                816.05.09, 01:49Відповідь на 6 від ГроГалораГран

                есть сомнения что он имеет хоть какоето отношение к ветеринарии
                названия болезней я и в нете могу нацти через ГУГЛ и там же их переносчиков
                http://www.antibiotic.ru/index.php?article=844

                  916.05.09, 01:52Відповідь на 6 від ГроГалораГран

                  есть сомнения что он имеет хоть какоето отношение к ветеринарии
                  названия болезней я и в нете могу нацти через ГУГЛ и там же их переносчиков
                  http://www.eurolab.ua/ru/encyclopedia/trip/1406/
                  А если у тебя есть сомнения, то спроси у людей , которые меня лично знают и больше года со мной общаются на этом сайте и в реальной жизни!
                  Хотя мне пофиг, что кто в чем то сомневается! Я тебе дал ссылки на две болезни остальные сам найдешь коли захочешь! Я уверен, ты их и не искал!

                    1016.05.09, 01:54Відповідь на 8 від ветеринар

                    великий ветеринар не знает что такое привить животное, что кстати являетьса обязательным

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна