Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Вперед! до віри предків!

 
Їде козак в Україну та й питає дороги. Назустріч йому — жид.
— Жиде, чи далеко ще до України?
— Он там недалечко, вже за горою буде й твоя Україна.
Минає козак одну гору, другу, третю... Не видно України. Спустошена земля, та й годі... Аж раптом назустріч йому йде якийсь наче полукровка, словом, перевертень якийсь. Козак питає:
— Чоловіче, чи далеко Україна?
— Та близенько. Он там за тією церковцею вже й Україна.
Минає козак одну церкву, другу, третю... Самі хрести, Світу білого вже не видно за тими хрестами, не те що України! Засмутивсь козак: "Чи чужинці завели не туди, чи сам з дороги збився?" Аж гульк — назустріч йому наче вже наш, українець, чимчикує.
— Добридень, брате! Чи це вже й Україна?
— Та ні, земляче, я теж в Україну йду, а тобі треба вертати назад, бо ти не в той бік їдеш! Ходімо разом!
— Хіба? Так ось жиди подорожні казали, що тут вона, наша ненька. А ти кажеш вертатись назад! Де ж це видано, щоб козак, та й назад вертався? Ет! — махнув рукою, — у мене добрий кінь і повна торба сала. Будь що будь! Поїду вперед.
— Стій, козаче! Чим кращий у тебе кінь, і чим більше в торбі сала, тим далі ти будеш від мети!
Мораль цієї притчі:
1) Шукаючи шлях до України, не вір чужинцям, якими б солодкими не були їхні слова.
2) Не бійся вертатися на правильний шлях, хоч би тобі й здавалося, що це шлях назад.
3) Щоб земля не була пусткою, щоб не стала вона цвинтарем, вертайся до Віри Предків — Віри радості, здоров'я й добробуту!
12

Останні статті

Коментарі

Гість: arcanawt

118.01.09, 21:22

А кого понимать под чужими ?

    218.01.09, 21:41Відповідь на 1 від Гість: arcanawt

    А ти сам не бачиш?

      318.01.09, 21:44

        Гість: arcanawt

        418.01.09, 21:47Відповідь на 2 від Mamay_

        Как сказать , я то своих вижу и то не всех , а локальных которые проявились , сложнее с теми которые своих маскируются .

          518.01.09, 21:51Відповідь на 4 від Гість: arcanawt

          Взагалі, це таке глобальне питання, тут такий список написати можна))) Згоден, по діяннях їх побачити можна, вони себе видадуть, якби не ховалися)

            Гість: arcanawt

            618.01.09, 21:56Відповідь на 5 від Mamay_

            Про всех ненадо , про тех с кем справится можно .

              718.01.09, 22:04

              Шукаючи шлях до України, не вір чужинцям( аґентам впливу, а не "жидам" )

                Гість: DrMorze

                818.01.09, 22:12

                Самі хрести, Світу білого вже не видно за тими хрестами, не те що України!

                Из вашего поста следует, что козаки были нехристями... ну-ну

                  918.01.09, 22:14Відповідь на 8 від Гість: DrMorze

                  Сам ви нехристь) Козаки шанували віру пращурів

                    Гість: DrMorze

                    1018.01.09, 22:31Відповідь на 9 від Mamay_

                    Запорізькі козаки турецькому султану. Ти — шайтан турецький, проклятого чорта брат і товариш, і самого Люципера секретар! Який ти в чорта лицар, коли голою сракою їжака не вб’єшь? Чорт викидає, а твоє військо пожирає. Не будешь ти годен синів християнських під собою мати, твого війська ми не боїмося, землею і водою будем битися з тобою. Вавілонський ти кухар, Македонський колесник, Ієрусалимський броварник, Олександрійський козолуп, Великого й Малого Єгипта свинар, Армянська свиня, Татарський сагайдак, Каменецький кат, Подолянський злодіюка, самого гаспида внук і всього світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, свиняча морда, кобиляча сука, різницька собака, нехрещений лоб, хай би взяв тебе чорт! Отак тобі козаки відказали плюгавче! Невгоден єсі матері вірних християн!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна