Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Це по-нашому)))))

Підійшли було римляни до якогось міста. Ніяк його не візьмуть. Ось послали чоловіка на перемовини, аби бодай дізнатися, з ким воюють. А той став під стіною і кричить по латинськи "Хто ви є?". Два сторожі на стіні глянули вниз, один і питає: "Шо то він каже?". "Не знаю". - відповідає другий. Римлянин репетував знизу, аж поки одному сторожу не увірвався терпець і він крикнув "Серу маттері...". "А" - подумав римлянин - "Сармати, треба записати, а то забуду".

80%, 12 голосів

20%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Останні статті

Коментарі

Гість: Хулиганка

16.11.08, 21:00

    Гість: Ogin

    26.11.08, 21:01

    Ні, це не по нашому...

      Гість: Dirty_angel

      36.11.08, 21:02

        46.11.08, 21:05Відповідь на 2 від Гість: Ogin

        Ні, це не по нашому...По-нашому)))) Хочеш заперечити?

          Гість: Ogin

          56.11.08, 21:16Відповідь на 4 від Mamay_

          Cармати - не наші батьки, але якщо ти поляк...

            66.11.08, 21:26Відповідь на 5 від Гість: Ogin

            До чого тут ляхи?
            Кімерійці-скіфи-сармати-анти-руси - це один народ!!!

              Гість: Ogin

              76.11.08, 21:48Відповідь на 6 від Mamay_

              До чого тут ляхи?
              Кімерійці-скіфи-сармати-анти-руси - це один народ!!!
              Ні, це різні народи. З антами і русами я ще можу погодитись, але сармати, вони ж алани, тобто осетини, залишились або на Кавказі, або змішались із слов"янами (поляками). Скіфи це взагалі назва теріторії, а не народу. Це як "американська нація", або "радянський народ". Північні скіфи (орачі), це справді наші пращури, а ті що царів мали і злато любили не мають до нас ніякого відношення. Південними степами багато людей вигулювали худобу, от угри, наприклад.

                86.11.08, 21:57Відповідь на 7 від Гість: Ogin

                Це не аргументація) Це просто гіпотеза. Тоді ще скажи, що Трипілля теж не наше, а українці з"явилися у 16 ст.? Доречі, а хто такі гуни?
                Дослідники сходяться на думці, що "скіфія" - це "скупія" від слова "скупчуватися" - "союз", "об"єднання". Або ще "скити". Якщо ГРЕК у своїй хроніці написав "скіфія", то не факт, що так!
                Демографічні вибухи із Придніпров"я в різні часи, створили безліч культурних гілок, які під тягарем тисячоліть утвори власні етноси, відмінні від першоетносу.

                  Гість: Ogin

                  96.11.08, 22:19Відповідь на 8 від Mamay_

                  Алани - це і є сармати, це факт. Поляки часто називали себе сарматами до XVII століття. А от скандинави виводили назву своєї батьківщини Свитьод теж від Скіфії. Трипілля наше, а хто були гуни нам досі не відомо, але держава Хунгарі і досі існує там, де їх побили анти з франками. Саме угри і зайняли ту теріторію без війни (за згодою слов"ян) перейшовши через степовий південь.

                    Гість: PR3D4T0R

                    106.11.08, 22:20

                    По нашому!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна