Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

***

“Розумій Всевишнього Бога, як того що має у Собі всі Свої Думки, весь світ в цілому. Якщо ти не можеш стати подібним до Бога, то і не можеш Його зрозуміти. Подібне розуміє подібне. Підніми себе на безмежну висоту, що є над усіма тілами, що проходить через усі часи, зробися вічністю і ти зрозумієш Бога. Ніщо не заважає тобі створити себе безсмертним і знаючим усе: мистецтво, науки і почуття всього живого”.
(Гермес Трисмегист).





“Піднімися над усіма висотами, опустися нижче всіх глибин, зробися подібним до себе всім відчуттям всіх створених речей: воді, вогню, сухому та вологому. Уяви собі, що ти відразу скрізь, на землі, у морі, у небі, що ти ніколи не народився, що ти ще ембріон, що ти молодий, старий, мертвий і по той бік смерті. Пізнай все відразу: час, розділення, речі, якості, кількості і ти пізнаєш Бога”.
(Гермес Трисмегист).


6

Останні статті

Коментарі

Гість: arcanawt

11.11.08, 19:19

Где взял ?

    Гість: ЮДИФЬ

    21.11.08, 19:25

    Мамайко, этаж как надо стрыбать и падать !
    Отбивная классная получится

      Гість: Радаслава

      36.11.08, 23:22

      Вникни у ці чудові слова. Пізнання Бога (не-я) відбувається через пізнання себе (я), шукай істину у собі, а не у чиїхось брехливих вигадках-догмах.
      З Тибетської книги мертвих, з уривку, де описуються страждання мертвого: "зрозумій, ти і суддя, і підсудний".

        47.11.08, 17:55Відповідь на 3 від Гість: Радаслава

        Це ти мені кажеш?

          Гість: Радаслава

          58.11.08, 12:20Відповідь на 4 від Mamay_

          Це ти мені кажеш?Тобі