хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Армійські будні (№ 4)



Розумію, що вже давненько нічого нового не публікував, та й  бажання такого в мене не виникало... Як і натхнення на створення чогось нового... Але разом з тим досі є деякі задуми щодо "Ірландської" серії, та й подекуди доводиться натрапляти на історії та оповідки, які можуть слугувати гарним підґрунтям для роздумів. Скажімо, у цьому випадку мою увагу привернула тема “ну дуже розумних людей”, котрі можуть і не помічати деяких нюансів дійсності...

       Капітан Повітряних Сил і армійський капітан сиділи поряд у пасажирському літаку. Капітан Повітряних Сил нахилився до армійського капітана і запитав, чи той не проти зіграти у одну гру. Армійський капітан хотів спати, тож він ввічливо відмовився, відвернувся і спробував заснути.


       Капітан Повітряних Сил не полишив свого наміру і пояснив, що це дійсно легка гра. Він сказав: "Я ставлю питання і якщо ви не знаєте відповідь, то платите мені $ 5. Потім ви ставите мені питання, і якщо я не знаю відповідь я заплачу вам $ 5".


       Знову армійський капітан ввічливо відмовився і спробував заснути.


       Капітан Повітряних Сил, аби усе ж зацікавити співрозмовника, сказав: "Добре, якщо ви не знаєте відповідь, ви платите мені $ 5, і якщо я не знаю відповідь, я плачу вам $ 50"!


       Одразу ж це привернуло увагу армійського капітана і він погодився зіграти.


       Капітан Повітряних Сил поставив перше питання. "Що таке - відстань від землі до місяця"? Армійський капітан не сказавши й слова потягнувся до свого гаманця і вручив капітанові Повітряних Сил $ 5.


       Після цього настала черга армійського капітана. Він запитав у капітана Повітряних Сил: "Що піднімається на пагорб з трьома ногами і падає на чотири"?


       Капітан Повітряних Сил подивився на нього із спантеличеним виразом обличчя, вийняв свій ноутбук й спробував знайти відповідь за різними посиланнями. Після того як проминуло півгодини, він розбудив армійського капітана і вручив йому $50.
Армійський Капітан ввічливо узяв $ 50 й відвернувся аби знову заснути.


       Капітан Повітряних Сил, дещо розсердившись, сказав: "Добре, то якою ж є відповідь на це питання"?


       Не сказавши й слова, армійський капітан потягнувся до свого гаманця, віддав $ 5 Капітанові Повітряних Сил, відвернувся й знову спробував заснути.

Дуже вдячнй, що навідуєтеся та не забуваєте...

 Без підтримки оточуючих життя не завжди  виявляє свої барви.

За оригінальний текст оповідки висловлюю подяку сайту http://usmilitary.about.com/library/miljokes/blgames.htm.


29%, 5 голосів

29%, 5 голосів

41%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
29

Коментарі

16.09.10, 15:11

Класно...нарвався називається...

    26.09.10, 15:26Відповідь на 1 від D_Angel

    Дякую... Інколи вдається натрапити на такі "перлинки для розширення світогляду.

    Приємно, що тобі теж сподобалося.

      36.09.10, 15:32

      Без підтримки оточуючих життя не завжди виявляє свої барви. +

        46.09.10, 15:36Відповідь на 3 від zmi_j

        Дякую!!!



          Гість: artyleryst

          56.09.10, 15:50

          Дякую.
          Щось чув на кшталт цього, але у вигляді анекдота. Але що було перше, ніхто не знає

            66.09.10, 16:03

              76.09.10, 16:14Відповідь на 6 від BOSSBAZA



                86.09.10, 16:16Відповідь на 5 від Гість: artyleryst

                Виходить так, що чимало історій переказується та перекладається з однієї мови на іншу... У підсумку народжується "народна творчість".

                  96.09.10, 20:05


                    106.09.10, 20:11Відповідь на 9 від оxхAriyAхxо

                    Дякую, давненько тебе не було чутно...



                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна